Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 08:26   #28
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
napisala kolezanka wyzej o osmiominutowkach... na uda dobre jest 8minut buns na brzuch abs... do koloru do wyboru

no to muszę sobie popatrzeć, i poćwiczyć mam nadzieje ze wytrwam w tych ćwiczeniach..

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez blackswan Pokaż wiadomość
Alez Ty masz piekne cialo...
Gdzie Ci niby cos wystaje ? Ile bym dala zeby tak wygladac...
Jedyne co moge polecic to A6W, na brzuszek jesli juz tak narzekasz...
Ale dziewczyny mowia tu prawde, masz idealna figure, nie potrzeba nic zmieniac...
I jedz normalnie, nie ma sensu sie zagladzac tylko po to zeby zrzucic pare cm z talii...
Te cwiczenia potrafia zdzialac wiele na brzuch, ja jestem teraz juz 6 dni na nich...
Mam nadzieje ze wytrzymam
No nic, pamietaj zeby sie zdorowo odzywiac !

próbowalam kiedyś wlasnie a6w i wytrzymalam kilka dni, ale teraz nie wiem ile wytrzymam boo. ? ;/ jak pisałam szybko mi kręgosłup wysiada, a widzisz juz jakies małe zmiany? przez cwiczenia

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez EVA12121985 Pokaż wiadomość
Przy wzroście 167 i wadze 52 - 53 kg mam podobną figurke co Anonimowa90 moją zmorą jest brzuch najwięcej sadełka sie okłada chodziłam jakis czas temu na siłownie ale przestałam na ćwiczenia ciężko mi sie zmobilizować...

Bardziej przejmuje się moimi nogami sa takie jak na zdjęciach Anonimowej w kazdym razie podobne uważam że są za chude dlatego latem przechodze katusze że nie mogę ubrac krótkiej spódniczki czy spodenek jeśli juz to przed kolanko.... eee masakra przytyć nie moge bo szczerze wyglądam jak kluseczka wręcz mi to nie pasuje.....

a przez ten czas co chodziłaś na siłownie to szybko widziałas efekty.? czy wlasnie przez to ze jakos za wolno to przestałas chodzic i jak pisalas mobilizowac sie?
no ja latem to mogę wyjsc w spodniczce, ale krotkie spodenki to gorzej bo wydawają sie ze bardziej podkreslaja uda i są masywniejsze, a po drugie mój chłopak jest szczuply i tez nie za fajnie to wygląda gdy laska ma.. wiecej tzn moim zdaniem, ale jak się kocha to nie powinno sie patrzec na to i nie przejmować opiniami innych, ale ja jakos nie umiem bo w sobie widzę najbrzydsza osobe. ;/
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując