Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 20:23   #553
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pierwszy krem przeciwzmarszczkowy.Od kiedy i jaki ?

Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć ?
W styczniu skończyłam 21 lat. Kończę walkę z trądzkiem. Pod oczami mam tzw cienie i zaobserwowałam już lekkie zmarszczki pod oczami. Nawilżam skórę pod oczmi niveą soft. Zastanawiałam się jeszcze nad jakimś kremem przeciwzmarszkowym ? Moja kosmetyczk polecała mi z Clareny "Aksamitny krem pod oczy z proteinami , kofeiną i wiatminami/ oxygenating eye cream" z tym, że ona pracuje na kosmetykach Clareny. Z próbki byłam nawet zadowolona, ale boję się, że np przy dłuższym stosowaniu efekt fascynacji zniknie ?
Jakie witaminy najlepiej zażywać, by zapewnić skórze satysfakcję ?
Znam Clarenę- głównie dzięki mojej kosmetyczce (one chyba wszystkie pracuja na tej marce!). Nie jest to może firma, która jest nie wiem jak niesłychanie dobra, ale na pewno nie jest to tez żaden szit. Myślę, że jak na Twój wiek jest to krem odpowiedni. Najlepiej będzie jeśli częściej będziesz uzywała tego nawilżającego Nivea soft, a np. dwa razy w tygodniu Clareny właśnie lub jakiegos jej zamiennika- mnóstwo ich jest, naprawdę. Wazne, żeby ten drugi miał już działanie przeciwzmarszkowe.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aciunia Pokaż wiadomość
Podpinam! Mam 25 lat, cerę mieszaną, ale pod oczami widzę pierwsze "kurze łapki" głównie jest efekt śmiechu, więc to trywializuję, ale nie chce po 30 wyglądać jak jak 40, bo nie zainteresowałam się.. Doświadczenia? Nawilżać czy wystarczy 1x w tyg krem anty?
Tak jak pisałam wyżej- i jedno i drugie- czyli codziennie nawilżanie plus kilka razy w miesiącu prewencyjnie krem przeciwzamrszczkowy. Ja jestem rok starsza i na codzień używam nawilżajacego przeciwdziałającemu powstawaniu pierwszych zmarszczek i niwelującemu te juz powstałe (także mam dwa w jednym). Takich kremów też jest mnóstwo. Sprwadź na KWC.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując