Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 10:14   #2472
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Hermafrodyta Pokaż wiadomość
Szkoda, szkoda....ale gdyby nie wracały - to nie miałybyśmy powodu by tu wciąż zaglądać LaMbria a jakie cudo polecasz na "podtrzymanie"? Masz coś sprawdzonego? Żeby we wrześniu nie zaczynać od zera....
do znudzenia będę pisać to samo- mocne, jak najmocniejsze filtry!!! nawet jak się siedzi w domu, to filtr na gębę ja się ostatnio przez szybę opaliłam znaczy nie opaliłam...ale...plamy były bardziej widoczne, więc już teraz mam za przeproszeniem sr@nie czy mi słoneczko nawet takie za oknem nie zaszkodzi.

Kapelusz/czapka, albo chociaz daszek na łeb jak się idzie na dwór na dłużej np. na rower czy z dzieckiem na piaskownicę (światło się od wody i piasku mocniej odbija a to szkodzi podwójnie naszym ciapkom)

A co do samych kosmetykow- nie mam nic co by dawało jakies godne efekty, takie naprawdę namacalne jesli chodzi o likwidację, albo rozjaśnienie...ale mam dość dobry i dość tani kosmetyk, który można stosować latem, szału może nie robi, szczególnie jak się widziało juz swoje lico bez żadnej plamki po cosmelanie...ale ciut pomaga.
Tu masz linka- to jest serum rozjaśniające z Biochemii Urody, skład i działanie masz opisane w linku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665622
tu link do sklepu (nie wiem czy mogę?):
https://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-bright.html
ale tak jak pisałam wyżej- nie ma co się spodziewać rozjaśnienia jakiegoś spektakularnego, bardziej wyrownanie cery, mi się skóra ślicznie napina i robi taka ehm...woskowo- młodzieńcza, no taka jedrniejsza jak mają małe dzieci, albo dobrze wybotoksowane panie ale to efekt tylko w dzień po stosowaniu i nie utrzymuje się na stałe (stosuję na noc co 3 dni) lekko podsusza mi wszystkie syfki i jakies tam skorki odstające, jak na kosmetyk, który można używać latem i za tą cenę- oceniam go bardzo dobrze. Szczególnie, że preparat jest mega wydajny (serum- więc bierzesz parę kropli). Niestety konsytencja jest obrzydliwa- taka lepka, nie nadaje się absolutnie na dzień no ale coś za coś...a jeszcze jedna rzecz którą stosuję,ale to praktycznie cały rok- używam obierków ze świeżych ogórków do smarowania twarzy. Ten sok ze świeżego ogórka ładnie napina i lekko (naprawdę lekko) rozjasnia...ale jak stosujesz taką maseczkę co drugi/trzeci dzień regularnie to efekt jest widoczny. Przy czym polega on raczej na wyrównaniu kolorytu całej buzi (a przy tym metoda darmowa- ogórki i tak jemy całe lato, więc siłą rzeczy obierki mam na bieżąco).

Nie mam za to żadnego dobrego i sprawdzonego kremu ani drogeryjnego, ani aptecznego- sama chętnie bym się o takim dowiedziała...ale większość albo ma śmieszne składy (takie guzik działające tak naprawdę), albo...jest pierońsko droga i ma smieszne składy (jak na ceny np. cosmelanowe)...albo...ma dobry, mocny skład, ale nie można tego kremu stosowac latem
Tak w ogole, to wkurzajace jest, ze producenci nie piszą o tym, że danego kremu nie wolno latem stosować tj. piszą np. o tym, że może powodować dodatkowe uczulenie na światlo i tyle! Kuźwa to przeciez bez sensu stosowac krem wybielający, który dodatkowo powoduje, ze skóra jest wrażliwsza i siła rzeczy łapie więcej przebarwień (które mogą wyjść po iluś tam miesiącach dopiero na wierzch!)

Podobno kosmetyki japonskie są niezwykle silne i działają doskonale- tam kobiety mają jakąś manię wybielania, europeizowania skory więc rynek prężnie działa..ale nie znam kompletnie tych kosmetyków. Dość drogie są...a jakoś nie spotkałam się z takimi zachwytami jak np. nad cosmelanem, dlatego jeszcze nie stosowałam.
Jakby ktoś tu coś mógł polecić- będę bardzo wdzięczna
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując