Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 16:42   #3987
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hekate1990 Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.



Właśnie tego się obawiam że będzie przesuszał.
Obecnie używam Healthy Mix jestem zadowolona, ale chcę jakiejś odmiany. Zastanawiam się też nad nowym L'Oreal True Mach, chyba że możecie polecić jakieś inne ciekawe podkłady raczej drogeryjne.
Mam zamiar się przerzucić na podkłady z wyższej półki cenowej, ale jeszcze nie teraz .
Muszę też zmienić puder wykańczający obecny Max Factor Loose Powder transparentny mam wrażenie że zmienia kolor. Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego matu także puder ryżowy czy bambusowy odpada. Zastanawiam się nad Wibo Fixing Powder.

Proszę o podpowiedzi i z góry dziękuję za wszystkie rady.
Wibo Fixing Powder mam, oceniłabym na 7/10, ale mam tłusta strefę T i potrzebuję mocnego matu, więc u Ciebie powinien się sprawdzić





Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
dla dziewczyn wyżej: może zamiast szukać mega szpachli spróbujcie pokombinować z zieloną bazą? Przebarwienia czy naczynka mi nieźle kryje i buzia wygląda od razu lepiej. Podobno ta z kryolan jest świetna, ja niestety nie miałam okazji jeszcze wypróbować. Wtedy można jakiś lżejszy podkład, żeby tak nie katować cery, a to co jeszcze będzie prześwitywać korektorem, na koniec puder.

Myślałam o zielonej bazie na większe wyjścia, ale tak na codzień?




Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ale używasz do tłustej czy do suchej skóry? Bo mają trochę inne składy. Ja wolę ten do suchej, który nie przesusza.

Nie jestem pewna czy przy suchej skórze matujący podkład to dobry pomysł. Matujące mają zwykle alkohol i/lub kwas salicylowy wiec wysuszają bardziej. Najlepiej kup sobie peeling enzymatyczny, sprawdź czy tonik który masz ma alkohol i kup sobie taki bez alkoholu (w składzie rzeczy z końcówką -ol). Do tego dobry krem i nie będziesz miała problemu z nosem.
Na twoim miejscu szukałabym podkladu kryjącego, a do matowania skóry kupiła dobry puder.
Z tych co używałam to srednio kryjący jest MUFE ultra HD, revlon CS do cery suchej.
Do tłustej, bo mam mieszaną - policzki troszkę suche (nakładam tam mało podkładu), a strefę T tłustą. Myślałam nad wersją do suchej skóry, ale boję się, że będzie mniej trwały lub też będzie przesuszał
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora