Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podklad kryjacy przebarwienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-16, 17:02   #21
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Asiula1
hmm, no wiadomo każda z nas ma inną cerę... ja mogę pisać tylko na podstawie mojej cery ( mojej mamy i kulku naszych koleżanek) i powiem szczerze, że cerę mam rewelacyjną - oczywiście przed miesiączką pojawia się kilka pryszczyków ...ale to od zmian hormonalnych a nie od dermacolu myślę....

Poza tym moja mama od kilkunastu lat użytwa dermacolu ....i ma super cerę... jak dopadnę aparat cyfrowy i ona sie oczywiście zgodzi to postaram się wkleić zdjęcie....


Nie zmieniam zdania myślę, że wiele kobiet poprostu ma bzika na punkcie firmowych kosmetyków... i ok, zgodzę się,że te w bardzo wysokich cenach .... może są minimalnie lepiej działające od tych zwykłych... ale wierz mi lub nie- często skład takich kosmetyków za 50 czy 100 zł jest prawie identyczny jak kosmetyki za 10 czy 20 zł..... a jak nie wierzysz , to popatrz sama na skład ....

POzdrawiam serdecznie
Ale ja wcale nie chcę, żebyś zmieniła zdanie. I przecież nie powiedziałam, że tanie kosmetyki muszą być koniecznie gorsze od tych drogich. Nie uważam tak. Może być nawet odwrotnie. Sama używam i tych z górnej, średniej i niskiej półki- cena nie jest dla mnie wyznacznikiem (no, chyba że jest zbyt wysoka i nie mogę sobie na coś pozwolić) A dermacol znam, mam i używałam. Więc wiem, jak na mnie działa. Raczej nie oceniam produktów, z którymi nie miałam styczności, bo to mija się z celem
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując