Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bachory grające w piłkę na garażach-help
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-01, 20:26   #4
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

O rany, współczuję. Szlag by mnie trafił na samo granie i to dudnienie, o uszkodzonym samochodzie nie mówiąc.

Nie dałoby się zamontować monitoringu? Zakładam, że grzeczne rozmowy z rodzicami (/hodowcami) nic nie dały? Wtedy do znudzenia zgłoszenia na policję czy straż miejską - nie wiem czy podpadłoby to pod zakłócanie miru domowego, ale już uszkodzenie mienia pewnie jak najbardziej.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
To są odgłosy życia. Jeśli tak bardzo przeszkadzają w Twoim funkcjonowaniu to jednak problem leży po Twojej stronie. Nerwica?
Dziś (sobota) miałam kosiarki pod oknem o 7 rano. Trochę pobluzgałam pod nosem, ale to jest życie w społeczeństwie.
LOL. Odgłosy życia to kosiarka, bo trawę trzeba skosić, wiertarka, bo trzeba zrobić remont, ludzie rozmawiający normalnym tonem pod oknami czy dzieci bawiące się na placu zabaw. Rzeczy, które bywają uciążliwe, ale trudno je wyeliminować bo stanowią normalną część mieszkania na osiedlu.

Normalnymi "odgłosami życia" nie jest głośne imprezowanie pod oknami, walenie w rury dla zabawy, stawianie radia/telewizora w oknie czy na balkonie i urządzanie koncertu na pół osiedla, czy właśnie głośne zabawy dzieci w miejscu do tego niewyznaczonym, do tego niebezpiecznym, do tego grożącym uszkodzeniem mienia.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując