Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 09:33   #702
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Temat pomocy dla niepełnosprawnych dzieci bardzo mnie rusza. Są choroby, w których im szybciej podejmie się rehab tym lepsze efekty. Państwo wtedy powinno b. pomagać. Jak ktoś ma kasę i może zrezygnować z pracy (jak ja kiedyś) to coś można zdziałać, inaczej tylko żal. Widziałam takich rodziców, ktorzy przychodzili raz na pryw ćwiczenia i płakali, że nie dadzą radę wrócić. Że finansowo to za dużo. Kurcze, a taka pomoc długofalowo ma ogromny sens. Kiedyś może te dzieci nie będą wymagały takiego wsparcia Państwa jak bez pomocy we wczesnym dzieciństwie. Mojemu młodemu Państwo w ramach intensywnej rehabilitacji dawało 20 min ćwiczeń co 2-3 tyg. Podziękowałam. Kilka lat mnie kosztowało to, że dziś młody nie ma żadnych orzeczeń.
Mam nadzieję, że teraz z tą wczesną pomocą jest choć trochę lepiej[emoji17]
poziom pomocy niepełnosprawnym dzieciom i w ogóle niepełnosprawnym ludziom w tym kraju jest żenujący wydają kasę na muzea, pomniki, komisje i tym podobne fanaberie zamiast najpierw rozwiązać wazne da obywateli kwestie.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora