Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 19:14   #2280
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w jednej z gazet byl ciekawy artykul z dermatologiem na ten temat i wlasnie lepiej zawyzyc dawke suplementu ,polecala jesli pisze ze cos brac 1-2 razy dziennie to brac 2x dziennie ...
ja biore narazie A+E ale juz na dniach dolacze omega3
Zawyzona dawke mozna brac ale jak ma sie stwierdzone, pewne niedobory, bo tak jak ktos bierze o a tu na włosy, o a tu na buzie, to moze byc tak ze przekroczy jednak dawke bo liczy sie tez to co jest przyjmowane z pozywieniem itd.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


lady i adzi ile wam sie lakier na zelu trzyma? po jakim czasie musicie przemalowac i nie chodzi ze wam sie znudzil kolor tylko kiedy sa pierwsze odpryski,scieranie sie?
Mi na spiłowanych do pierwszej warstwy i skróceniu trzymał sie 2 tygodnie z wibo. I starł sie tylko koniuszek końcówki lekko.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czuje sie na tyle lepiej ze siadlam do kompa na troszke.
ciagle jeszcze nie jest idealnie, jutro rano mam usg kolejne... slaba jestem, ciagle jeszcze na lekach, czasem jeszcze boli przy siusianiu- ale juz nie kazdym razem no i nerki przestaly bolec- znaczy kamyk sie ulozyl bo wszystkiego nie dam rady wysikac, trzebaby kruszyc a to by znaczylo swieta i sylwka w szpitalu raczej... zajme sie tym po nowym roku.
Zdrowiej kochana zdrowiej i dbaj o siebie
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

wróciłam już z przychodni dostałam liste leków do wykupienia ,ale uodparniającym i syropek ,bo przecież dwa tygodnie temu brałam antybiotyk i trzy dni co najmniej siedzieć w domciu a miałam myć okna w tym tygodniu no cóż, zdąrze jeszcze przed świętami mam nadzieje
Ty tez zdrowiej
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Łooo 2 tygodnie! A można przesadzić z ilością warstw (np. 4)? Czy utwardzacz zamiast zwykłej odżywki lepiej przedłuży żywotność lakierku?
Prawidłowo daje sie 4 warstwy Podkład, 2 warstwy koloru (chyba ze jedna idealnie kryje) i na to top coat. Takze 4 to na pewno nie za duzo :P Chyba ze lakier juz zgestniały.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ja mam liptona z malina i melisa- z biala razem zielona- takie sa lepsze-mniej smierdza i mniej gorzkie.
i mam tez zielona biedronkowa sypana-ale ona gorzkawa a ja nie slodze...ale jakos ja wykoncze powoli.
niech zrobi jak piszesz i nie zaluje farby na dlugosci jak chce rowny kolor.
Ja lubie liptona zieloną z płatkami róż - te piramidki, albo taka jest hmm z aromatem i czuć mięte i cos jeszcze ale nie pamietam co
Sage z maliną lubie i normalną zieloną albo też z maliną z BioActive - ale ona juz jest mocniejsza. Czerwona z bioactive tez jest pycha
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
WSZYSTKIE POKUPOWAŁYŚCIE AVANTI?
Nie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora