Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowości kulinarne cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-13, 18:52   #1423
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
Masz na myśli na pewno nussini, a nie stricte wafellini
Ja mam odmienne zdanie i uważam, że nussini nie dorasta do pięt tym klasycznym wafelkom, choć i on daję radę
W każdym razie dla każdego, coś dobrego znajdzie się u fioletowej krowy&świstak spółka-company
U mnie ostały się one w nawet sporej ilości w żabkach (jak i w nich to i analogicznie we Freshu), choć przyznaję... że daty nie sprawdzałam, a na moim zadupiu- wszystko jest możliwe xD

Od 4health w sprzedaży są dwa nowe warianty o smakach: orzech nerkowca z chili i czekoladą (czerwona wstawka) oraz orzech laskowy z kokosem (niebieska wstawka).
Poza tymi co oczywiście już były w żabie do kupienia
Ciekawe swoją drogą czy są to tak samo jak rodzeństwo batoniki musli, bez jakiegokolwiek musli Widziałam je na poczcie, ale nie zerknęłam na skład :<

Ponadto te nowe smaki wafli ryżowych z Kupca co Wam niedawno wstawiałam tutaj, teraz są dostępne również w mniejszych paczuszkach i w cieńszej, podręcznej postaci
Tzw. super slim
Tak, to Nussini. Teraz jeszcze widzę ,że na blogach recenzowany był również Nussini Cocos, którego nigdy w życiu nie widziałam nigdzie w żadnym sklepie, a zjadłabym, oj zjadła.
Groszka nie mam. Z takich jakiś małych polskich sklepików mam Poziomkę ( nigdy nic tam ciekawego nie widziałam, więc praktycznie nie chadzam),Lewiatana (bardzo kiepsko zaopatrzony, bardzo mały) i ABC (przypominający monopolowy, to już nie to, co było kilkanaście lat temu). Mogę więc liczyć tylko na:Kaufland, Carrefour, Stokrotkę, Biedronkę, Lidl i Aldik. Społem też u mnie jakieś zacofane.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując