Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-18, 09:42   #4221
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
W sumie to nic na raz z kwasów nie stosowałam nigdy. Zawsze jeden produkt. Ostatnio skończyłam pha 6%, troche pdrazniał mnie ale nie było tragedii, zluszczania nie bylo. Potem przez trzy tygodnie używałam kremu na noc effclar K. Buzia dobrze go znosiła, jak zwykły krem. Teraz od jakiegos czasu uzywam toniku mlekowego. Wczoraj była kolejna próba i cera zrobiła się okropnie czerwona, wręcz buraczana. I ogólnie czułam jakbym sie spaliła na słońcu, piekło. Złuszczania nie widze, także chyba sobie odpuszcze ten tonik. Szkoda katować tak cerę. Pamietam ze acnederm podobnie jak tonik mlekowy mnie podraznial. Kiedys myslalam o kwasie glikolowym bo czytałam, że jest skuteczny ale chyba jednak nie dla mnie takie kosmetyki jak zwyczajne raczej lekkie kosmetyki z kwasami mnie podrażniają

Postawię na razie na kosmetyki dla wrażliwej cery. Nigdy takich nie używałam i stosowałam kosmetyki ktore by chociaz troche złuszczały cerę, I może to błąd. Będę robic systematyczniue peeling enzymatyczny i wybiorę coś z bu, jakiś olejek serum.
Kwasu mlekowego i ja się boję,miałam przykre doświadczenie
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując