Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-27, 14:18   #399
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Probowalam parę razy ale wystrzelić sie ciezko, musialabym co i rusz w pracy a z tym mam lipe... Ale bede w domu próbować



Dzięki
Ogolnie tak, ale mam pewien niedosyt. Spodziewalam sie duzych zmian. Niby jest ok, przeszkadzaja mi tylko pierdoły, ale czuje ze mogloby byc lepiej. Niestety obawiam sie ze tak może być wszędzie
Wydział Elektroniki i technik informacyjnych, instytut automatyki i informatyki stosowanej

Dzięki
Ja w domu bym nie dala rady, jak pisalam prace dyplomowa to musialam nezszic do biblioteki bo w domu ciągle mnie cos rozpraszalo...

dzięki!

Wlasnie ITIL jest w ofercie studiów + Prince2 Foundation wiec na koniec bede o dwa certyikaty do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jeszcze coś się zmieni
Uff to nie mój wydział, nie muszę Cię straszyć
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Taki mam zapiernicz w pracy, że nie pamiętam czy siędziś z Wami witałam
Na wszelki wypadek


O 20-tej, to już luzik, bo i tak ciemno, nikt nie zauważy czy podkład za ciemny, czy za jasny

Mnie się zmieniło od sierpnia i też pracuję do 16. Jak dojeżdżam do domu, to jest prawie 17.30

Mnie ta pianka podrażniła - cera jakaś niemiła, wysuszona była po niej. Nie kupię jej na pewno.

Miałam tę maseczkę w wersji do suchej skóry i nie polecam - za 1 razem było nawet ok, a za 2 tak mi przesuszyła skórę, że musiałam ją ratować klinikową maseczką całonocną.

Kiedy jest ten weekend zniżek? Jakoś nie na czasie jestem...
Też wychodzę z takiego założenia, więc mimo że gorzej to i tak nikt nie widzi

Rano to nie raz się okazywało, że podkład zupełnie w innym kolorze, a taki super dopasowany się wydawał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora