Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Penis opada tuż przed, brak seksu..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-05, 09:41   #2
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Penis opada tuż przed, brak seksu..

Cytat:
Napisane przez lol-a88 Pokaż wiadomość
Jestem z moim TŻ prawie półtora roku i mamy problem, z którym nie wiem, jak sobie poradzić

Przy każdej próbie współżycia, gdy po grze wstępnej zakłada prezerwatywę, nagle jego penis opada.

Pierwszy raz chcieliśmy kochać się po około miesiącu bycia razem, kolejne próby były średnio co kilka miesięcy (każde z nas mieszka z rodzicami, brak miejscówki ) i za każdym razem to samo na początku myślałam, że się za bardzo stresuje, ale teraz nie wiem, o co może chodzić.. Wiadomo, on po każdej próbie jest zły i załamany, a ja już nie wiem, co na to poradzić

TŻ ma 22 lata, miał wcześniej inne partnerki i nie miał takich problemów, ale przed związkiem ze mną dłuższy czas z nikim nie był.

Nasz związek jest bardzo udany, świetnie się dogadujemy, czujemy się ze sobą swobodnie, jakbyśmy byli ze sobą od wielu lat, no i bardzo się kochamy...

Tylko ten brak seksu...

Proszę pomóżcie, co możemy zrobić w takiej sytuacji? Może któraś z Was miała podobny problem?

Może Twój TŻ tak bardzo stresuje się tym, że znów może się nie udać, i tak bardzo chce, by się udało, że przez to wszystko się nie udaje? Może trzeba podejść do tego jakoś luźniej..?
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując