Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-22, 21:14   #2260
parisienka90
Raczkowanie
 
Avatar parisienka90
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Pamiętam Twój wpis i zadowolenie, bo o brodawkach najmniej tu słychać i mnie to zaciekawiło
Mnie po pierwszym /drugim? zabiegu na wąsik wyrosło kilka grubszych włosków na brodzie. Zawsze miałam dwa ciemniejsze, a teraz mam kilka, o których już muszę myśleć i widzę je, także nie tylko Ty masz takie wrażenie i dodatkowy dyskomfort!!!

Gdzieś przeczytałam, nie pamiętam czy tu, czy gdzieś indziej, że mogła być ustawiona za mała moc i poprzez falę ciepła, inne włoski się uaktywniły (wzmocniły)... Tylko pytanie gdzie jest prawda? Chociaż w moim przypadku wierzę w to...
Proponuję Ci przy następnej wizycie zapytać się wprost jaką miałaś mocą robione. To jest notowane! Powiedzieć o odczuciach i poprosić o zwiększenie mocy. Może ze względu na miejsce, faktycznie była słaba moc?
Jak zmieniłam salon, powiedziałam o moich odczuciach z kilkoma nowymi włoskami na brodzie i powiedziała szkoda że ich dzisiaj nie mam, to następnym razem przy wąsiku możemy zrobić do 10strzałów dodatkowo za darmo! (całe szczęście, zbrodnią by było, aby płacić 150zł dla 15 włosków!)
Usunęłam, ze względu na mój dyskomfort i fakt, że nie wiedziałam że w tym dniu zdecyduje się na wąsik i salon Poszłam, zapytałam o wolny termin, odpowiedz: "a może teraz?" Ja: "może być teraz "
Ktoś tutaj pisał, że w zupełnie innym miejscu się włoski wzmocniły, hmmm... ale nie było żadnej odpowiedzi na Twoje pytanie.

Chce Cie pocieszyć, ale nie wiem jaka jest prawda. Na pewno wiem, że w moim przypadku po pierwszym razie nie widziałam różnicy wypadania włosków w miejscu depilacji! A 30% przerzedzonych powinnam zauważyć, jak głupie 12 nowych w innym miejscu zauważyłam Skoro to nie hormony...
Pozdrawiam i życzę cierpliwości!

@Skrzacik3 Dziękuję za odpowiedź i słowa otuchy...
Cóż, chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość i poprosić o większą moc przy następnym zabiegu...
No i fakt ciężko mi znaleźć jakiekolwiek inf. na temat usuwania włosów z tej części ciała - chociaż pani kosmetolog mówiła, że to "stosunkowo popularny" zabieg...hmmm

Co do wąsika...No cóż, nie powiem sama mam teraz zagwozdkę jak się przez ten kolejny miesiac do zabiegu przemęczyć...Pewnie mam już trochę paranoję z tym moim owłosieniem, ale na pewno wygląda to gorzej niż wtedy gdy zaczęłam jeszcze woskowanie...Chociaż jak tak się przyglądam moim różnym znajomym, to niektóre mają podobny do mojego i totalnie nic z tym nie robią, chyba nawet się tym nie przejmują. Bo fakt faktem, nie jest to jakiś "wąs", który by się rzucał z daleka ale korci mnie żeby już to usunąć woskiem a tu niestety nie można... Golić nie mam zamiaru, a kremy do depilacji mi niestety nie służą - przetestowałam już 3 różne i po każdym miałam uczulenie niestety zostaje mi już chyba tylko zostawić włosy takie jak są i czekać do zabiegu...ale nie wiem jak wytrzymam ten miesiącNajgorsz e są właśnie te długie przerwy miedzy zabiegami, bo trzeba "zapuszczać":rolleyes :

@Skrzacik3 a ty jak usuwasz włoski między zabiegami?
Bo ogólnie robisz wąsik i brodę - dobrze zrozumiałam?

Ja poki co właśnie staram się nie kombinować, ale korci mnie już zeby pojsc na wosk i tym samym odpuscic ten wąsik skoro nawet idzie w stronę "gorzej".No, ale oczywiście na razie nie zrobię tego - spróbuję jeszcze 3 zabiegi na wąsik - jak nie będzie żadnej poprawy to wrócę do woskowania i sobie odpuszcze...
parisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując