Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-09, 10:57   #4350
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez FemmeFatale2 Pokaż wiadomość

Możesz coś więcej napisać o tych antyoksydantach?

A co polecasz na nawilżenie skóry? Od pewnego czasu pracuje w biurowcu, gdzie nie ma otwieranych okien, więc działa wyłącznie klimatyzacja. Już na samym początku po ustach czułam to suche powietrze, ale teraz mam wrażenie, że i skóra na twarzy jest przesuszona


Polecasz to serum Agafii? gdzie kupiłaś?
Serum kupuję u nas w sklepiku z rosyjskimi kosmetykami naturalnymi, ale da się kupić online. Bardzo je polecam, ono jedyne było w stanie postawić moją cerę na nogi po zimowym przesuszeniu. Nie tylko nawilża, ale i odżywia.

Co do antyoksydantów no to najpopularniejsze z nich to stare dobre witaminy C, A, E, koenzym Q10, polifenole. Znajdziesz je praktycznie wszędzie, ale warto zwracać uwagę na roślinne pochodzenie. Nie wiem czy lubisz pielęgnację olejkami, ale one są bogatym źródłem antyoksydantów, fajnie zrobić sobie samemu taką mieszankę na noc, z dodatkiem witamin. Półprodukty są dostępne na wszystkich zrób-sobie-krem itp stronkach, wystarczy pokombinować, dobrać odpowiednie stężenie no i wiedzieć z czym Twoja cera się lubi. Taki odżywczy koktajl na noc świetnie działa na cerę no, a na dzień obowiązkowo filtry.

Ja też niestety siedzę w biurowcu z klimą Na suchość pomaga mi właśnie dobra nocna pielęgnacja, rezygnacja z wysuszających podkładów ( na dzień używam serum nawilżającego + krem BB z wysokim filtrem). No i trzeba trochę czasu, po miesiącu na pewno zobaczysz ogromne zmiany
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując