Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-22, 21:35   #1375
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam ciemnoszary cień do powiek z drobinkami z kolekcji Glam Rock. Pierwsze wrażenie, po nałożeniu na palec - bardzo dobre. Kolor intensywny, na palcu tak jak w pudełeczku. Jednak wszystko zmieniło się po nałozeniu na powiekę. Malowałam tylko ruchomą część, a wszystko odbiło się do góry! Muszę przyznać że pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Ale to nie wszystko. Chciałam rozetrzeć go lekko pędzelkiem, to.... nie roztarłam tylko starłam. Strasznie słabiuktki. Rozumiem, cena, jednak za te pieniądze można nabyć o wiele lepsze cienie ... Jestem zawiedziona, no.
Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Zdaje się , że któraś z wizażanek też narzekała na ten cień. Chociaż nie jestem w 100% pewna czy to ten sam kolor , czy ten jaśniejszy. (A nie chce mi się teraz szukac ;P)
Ja narzekałam, ale na ten różowy cień, który u mnie jest dokładnie brązowy i straszne rzeczy wyprawiał na powiece A czarny sobie chwalę, ładnie się trzymał, dał się nałożyć i rozetrzeć pędzelkiem, fajnie Widać bardzo duże znaczenie nawet dla kolorówki ma to, jaką kto ma skórę.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora