Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co warto kupić w Sephorze ?!??!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-21, 22:51   #34
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
widze po zakupach że postawiłaś na pędzle myśle, że będziesz zadowolona co do proszenia o próbki to ja zawsze czuję na czole wypisane "mam w kieszeni tylko 15 zł" i cholernie głupio mi, takiej biednej studentce, prosić co 2 min o kolejna próbke czasem nawet jestem zła, ze co wejdę do sephory to gapi się na mnie 2 ochroniarzy i ze trzy sprzedawczynie i jak tylko zbliże sie łukiem na pół metra do jakiegoś stoiska to zamiast spokojnie sobie pooglądać, słyszę za sobą cienki głosik takiej blondyneczki " w czym pomóc?!"
jednak mimo wszystko miło jest czasem podotykać, powąchać i obmalowac ssię czasem w takiej sephorze

Mam nadzieję MAriola13, ze nastepnym razem będziesz miała milsze wrażenia
ps. nie wiem czemu, ale razem z tobą przeżywałam ta "wyprawę"
A wiesz, że dla mnie też wpadli w oko ci ochroniarze !!! Miałam wrażenie, że mam ich przywiązanych do nogi i dlatego ciągną się za mną Mają szczęście, że tym razem śpieszyłam się, ale w przyszłym tygodniu wybieram się na targi i jeśli zajdę do Sephory i będzie łaził z tyłu jakiś "łazik" to nie omieszkam zapytać kto go uczył takiej dyskrecji, jak również to, że potrzebuję więcej powietrza do oddychania, więc niech będzie tak uprzejmy i się nieco oddali

Nie martw się, że jesteś biedną studentką- dla tego stóża z Sephory jesteś KLIENTKĄ i masz się czuć i być obsługiwania jakbyś miała wydać tutaj milion On pewnie sam niewiele więcej ma w kieszeni, bo gdyby miał, to nie był by strużem w Srephorze Więc głowa do góry i czuj się jak ważny klient
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując