Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 21:39   #1836
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Witajcie.
Przepraszam za długą zwłokę w wyjaśnieniu sprawy z pigmentami-przeprowadziłam sie i nie mam jeszcze neta,a jak udało mi sie dorwac komputer na chwilę to po prostu zajęta byłam innymi sprawami i nie pamietałam.
Napisała do mnie Virtual z ponagleniem..
Tak więc,poszperałam i:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240953
pigmenty mam z wymiany z Katty.
Wczesniej wymieniałam się na inne z nią o kolorach Teal,Pink Venus,i jakis tam jeszcze..
Do dzisiaj mam te pudełeczka z tymi napisanymi przez nia karteczkami.
Nie wiem czy te pigmenty są podrobione-mi osobiście wydaje sie że nie są.
Bardziej prawdopodobne uważam to-że Katty popełniła bład w opisie pigmentu paradisco-myslę że to inna nazwa.Niestety nie mam możliwosci zweryfikowania tych pigmentów w tym momencie-bo do Złotych Tarasów mam co najmniej 200 km.W Warszawie będę dopiero w grudniu-wtedy też mogłabym sprawdzić.
Chyba że nikusia mieszka w Warszawie-to mogła by sprawdzić.Sama jestem ciekawa i zaskoczona tym wszystkim.Jak dla mnie te pigmenty są super i nie pomyślałabym ,że mogą być podrobione...
Chciałabym by to się wyjaśniło.
Dobrze by było by głos zabrała Katty.
Postaram sie zaglądać-nie wiem kiedy unormuje mi się sprawa z netem,więc może to być póki co sporadyczne zaglądanie.
Ja nie Katty, ale dzwoniłam do Złotych Tarasów (sama mam do nich 500 km) i otrzymałam odpowiedź, że nie ma pigmentów o tej nazwie. Wystepują tylko jako cienie prasowane. Taką samą odpowiedź otrzymałam z MAC - napisałam do nich maila, więc.......?
Poza tym wymieniając się z kolejną osoba powinnaś sprawdzić czy są to oryginalne pigmenty czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
I muszę powiedziec, że jestem zła i szczęśliwa jednocześnie. Dostałam dziś paczuchę z moimi nabytkami z kolekcji Cult of cherry - róż blooming i quad spiced chocolate. Niestety urząd celny dobrał się do mojej paczuchy i pobrał mi próbki na obecnosc narkotyków z cieni . Niestety pobrali to tak nieumiejętnie, że w jedym cieniu mam dziure , a ogólnie wszystkie są pomazane, ech zła jestem .
A to dziady Kontrola kontrolą, ale to nie znaczy, że mogą Ci zniszczyć Twoje mienie Napisz koniecznie i rządaj odszkodowania koniecznie ! Jestem pewna, że to coś da. Zniszczyli Ci produkt.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora