Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-03, 10:38   #1893
XoXJuSsStYnKaXoX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 70
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Dziewczyny Kochane potrzebuję pomocy! Miną miesiąc jak stosuję OCM ( 30% olej rycynowy + 70% olejek babydream niebieski) Moja pielęgnacja wygląda tak:
rano myje twarz olejkiem myjącym herbacianym z BU później spryskuję twarz hydrolatem oczarowym z BU i tyle (wcześniej używałam kremu nivea anti-spot ale jedna z was mi napisała że jest nafaszerowany chemią więc przestałam go uzywać) wieczorem robię OCM i znowu hydrolat, co drugi dzień na wieczór robię jeszcze maseczkę Queen Helene i tonik z kwasami z BU. Niestety mam problem bo buzia mi się bardzo przesuszyła, swędzi mnie i nadal wyskakują mi krostki napewno w najbliższym czasie zmienię mieszankę może mi nie służy( z innym olejem spróbuję mam w planach: konopny, z krokosza barwierskiego lub z czarnuszki siwej gdyż podobno nadaja się do mojej cery tłusta trądzikowa) chcę coś kupić do nawilżenia mojej buzi co nada się pod makijaż, ponieważ teraz nawet nie moge nałozyc podkładu bo bardzo brzydko to wygląda taka sucha łuszcząca się skóra. Peelingu mechanicznego zrobic nie moge bo zaraz mnie zsypuje okropnie krostami Mogły byście mi coś polecić? Dodam jeszcze że po każdym kremie jaki do tej pory uzywałam miałam wrażenie że cera mi się bardziej przetłuszczała i mam wrazenie że wszystko mnie zapycha pomóżcie proszę bo moja buźka jest w opłakanym stanie sucha i odwodniona
XoXJuSsStYnKaXoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując