Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-22, 13:49   #2346
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Bardzo lubie lakiery Chanel, ale jakos rzadko mnie bierze na nowy zakup. Mam 6 kolorow, takich niepowtarzalnych i jest cool.

Ten malice jest piekny, ale.... taki sam lub bardzo zblizony kolor mozna znalezc w OPI czy Essie. OPI ma 'i am not really a waitress', jakis jeden z Muppetow, cos w serii holenderskiej i niemieckiej, starej szwajcarskiej tez....

Ja stara zbieraczka lakierow i jakos na Chanel sie kusze, gdy jest on niepowtarzalny, np. Black Pearl czy Rouge Noir (tez ma kilka swoich klonow, ale formula tego koloru w przypadku Chanel to mistrzostwo).

Jak ktos ma maks 5 lakierow - warto, jak ma zylke zbieracza i czesto zmienia manikiur - mozna se odpuscic

A teraz, Myszka.... postaram sie tego lakieru nie kupowac, chyba sama sobie w tym poscie wyperswadowywalam zakup

Chce sobie za to kupic Pearl drop, bo mam zakusy do klsycznej delikatnej perly, a wiele testowanych marek mialo niestety 'zonk'. Nagapilam sie na najnowszy swieteczny Diorowy lakier w szklanej kulce i dostalam zachciejstwa wielkiego

Multum lakierów to nie mam, tylko 3 z OPI, 3 z Essie i 2 China Glaze, już mam problem, bo nie wiem czym malowac bo wydaje się za dużo...
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując