Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-13, 16:55   #1200
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

Cytat:
Napisane przez ta_bletka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Dermalibour to krem regenerujący antybakteryjny na bazie wyciągu z owsa. Jest dość tłusty, dlatego pomyślałam, że pod oczy by się nadawał. Chodzi mi właśnie o nawilżenie i profilaktykę przeciwzmarszczkową, ale kiedyś coś mi się obiło o uszy, że takiego kremu co się stosuje na całą twarz nie koniecznie powinno używać się i pod oczy, bo tam jednak skórka jest cieńsza i może wymaga czegoś specjalnego. Chciałam właśnie tę teorię zweryfikować .
Czekam jeszcze na inne opinie. Czy krem, który stosujemy normalnie na twarz nadaje się również pod oczy? ( nie mając specjalnych problemów z opuchnięciem czy workami)
Nie sądzę zeby krem antybakteryjny był dobry pod oczy, gdyż pewnie ma działanie wysuszające. Za to zwykły krem nawilżajacy i przeciwzmarszczkowy myślę ze by się nadawał - z reguły kremy pod oczy są delikatniejsze od tych do twarzy. Przejrzyj KWC, jest w nim masa recenzji kremów pod oczy
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując