Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 17:49   #84
axess0327
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Witam
Dość niedawno moja siostra kupiła spray rozjaśniający john frieda.
Już umówiłyśmy się kiedy ma mi rozjaśnić włosy itd.
Postanowiłam przed rozjaśnianiem poczytać coś o tym rozjaśniaczu na forach (także na tym). Byłam w szoku czytając to co niektóre użytkowniczki napisały po użyciu Go blonder.
Przeczytałam, że nie widać efektu, że "palą się" włosy, że strasznie się niszczą. Ja osobiście chciałam rozjaśnić włosy bez większych szkód dlatego nie brałam nawet pod uwagę farby. Po przejrzeniu wielu forów straciłam zapał do rozjaśniania. Pomyślałam, że jeśli tak niszczy włosy i nie bardzo widać efekt to ja podziękuję, niestety rozjaśniacz był już kupiony.
Ze strachem w oczach dałam się namówić na jednorazowe rozjaśnianie.
Przeczytałam także wcześniej na forum, że efekty u innych były widoczne po 3-5 użyciach. Stwierdziłam więc, że 1 raz nic mi nie zaszkodzi.
Po wysuszeniu zauważyłam efekt. Byłam zaskoczona, że po jednym użyciu widać było efekt. Może nie był jakiś bardzo widoczny ale jednak nieco zauważalny. Zachęciłam się więc do kolejnego użycia. I w taki oto sposób użyłam 2 razy spray'u na całych włosach i 4 na końcówkach.
Jestem bardzo zadowolona z efektu. Włosy są jaśniejsze tak jak tego chciałam. A co do znoszczenia ... hmmm no cóż końcówki są delikatnie wysuszone ale nie ma mowy o paleniu się czy wypadaniu włosów(jak tu czy gdzieś pisały dziewczyny)
Myślę, że dziewczyny chciały uzyskać z ciemnego blondu chyba platynę, jeśli mówią, że spray nie działa. A nie wiem także czego spodziewały się po rozjaśniaczu- przecież wiadomo, że odrobinę zniszczy włosy, bo gdyby nie niszczył to nie miałby jak zmienić koloru. Na pewno john frieda jest milion razy lepszy do rozjaśniania(nie farbowania) niż farby do włosów. Jeśli dobrze zadba się o włosy to nie powinny być zbytnio zniszczone.
Zalety tego rozjaśniacza:
widoczny i zadowalający efekt
łatwa aplikacja
włosy po użyciu spray według mnie robią się bardziej błyszczące (prócz końcówek)
Wady:
drogi
jak każdy rozjaśniacz itd troszeczkę niszczy włosy

Myślę, że jeśli kiedyś znów zachce mi się rozjaśniać włosy to kupię rozjaśniacz John Frieda Go Blonder


Polecam
axess0327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując