Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 10:59   #3864
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dokładnie. Nie ma reguły, kaźdy inaczej reaguje i potrzebuje innej ilości zabiegów, więc takie gadanie w salonach, że 5 starczy mnie wkurza... Może jednemu i starczy, a drugiemu nie... ale np. ja potrzebowałam aż 12, jeżeli chodzi o pachy a i tak są pojedyncze włosy, ale mi juz nie przeszkadzają - praktycznie ich nie widać, wystarczy raz na jakiś czas przelecieć maszynką. W innych partiach jestem "in progress" więc się nie wypowiem Na pewno trzeba się liczyć, że zawsze jakieś pojedyńcze włoski zostaną... ale to już zupełnie inne, takie cienkie.. No chyba, że ktoś jest na tyle uparty, że będzie chodził do skutku A chodzę na Light Sheer Duet, głównie małą głowicę.
Czytałam, że między zabiegami można spokojnie maszynką sobie śmigać, ale czy jak już prawie włosków nie ma to nie szkoda ryzykować żeby się przez golenie wzmocniły? Ja bym pewnie rozjaśniła te "niedobitki"
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując