Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-30, 11:52   #4204
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ooo.... może uda mi się skoczyć w tygodniu...
teraz freyę zdradziłam dla panacha
Tam nie ma ani Panache, ani Freyi, ale może coś znajdziesz
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
W biały dzień. Pisałam Wam kiedyś o tym. Obroniłam się. Uciekłam. Zadzwoniłam na policję. Przyjechali fajne chłopaki i złapali go. I... nic mu potem nie zrobili. Pan prokurator przyjechał spisać moje zeznania około 23. Był wściekły, bo "gdyby chociaż ubranie ze mnie zerwał" .
Ja się cieszę, że nikomu innemu wtedy nic nie zrobił.
A.... i w radio lokalnym powiedzieli "sprawna fizycznie dziewczyna obroniła się przed atakiem g"

Rozumiem. Ja liczę, że w piątek odstawię młodego do szkoły to skoczę po ten http://www.anita.com/shop/pl_global/...na-edfb1d.html

Byłaś naprawdę dzielna

Ładny stanik
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Śliczny

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------



Na jakiej ulicy jest ten sklep?
Hmm... Nie wiem To zaraz koło rynku, przy Staromiejskiej, może to jest Św. Jana.
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny masakra, mam urlop od wczoraj i złapałam zapalenie gardła
Zdrowiej szybko
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
U nas co sezon to był wysyp ekshibicjonistów. Raz pędziłam na plażę "paczkę" moją dogonić i wyskoczył taki ... ale nie do mnie tylko do jakiejś babci Jak nic miał problem z matką. A raz na wagarach trafiłam na wydmach na takiego z idealnym ciałem (był nago), twarzy nie widziałam bo miał na niej....czerwone majtkiGo niłam do kumpli, aż się za mną kurzyło


A ja jeszcze nigdy nie spotkałam takiego korniszonka
neath jest offline Zgłoś do moderatora