Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-30, 17:44   #3103
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia, cz.2.

Love is Blind sezon 5, możliwe spojlery

Ten sezon jest zdecydowanie najbardziej burzliwy a jednocześnie najbardziej ubogi pod wszystkimi względami. Jak widać dojdzie do ślubu raptem dwóch par - tego jeszcze nie grali.

Powiem Wam, że zarówno w jednej jak i w drugiej parze mi coś nie gra. Nie będę powielać tego co już pisałyście, ale.. Izzy, ta szuflada i plastikowe naczynia - taki trochę Piotruś Pan. Stacy i jej wymagania finansowe.. nie wiem czy Izzy temu sprosta. Rzeczywiście bardziej widziałabym ją z Uche z tych powodów o których mówiłyście. Lydia i Milton - obydwoje mam wrażenie nie są gotowi na ślub.

Taylor i JP - uważam, że dziewczyna dobrze postąpiła. Starała się, próbowała, zagajała. Tylko ile można? jeśli jedna osoba wkłada 100% a druga nic to do niczego to nie prowadzi. Ja osobiście dostałabym szału z JP.. miałam ochotę wejść w TV i nim potrząsnąć. Wydawał się ogarnięty a później taka za przeproszeniem melepeta.. nie wytrzymałabym z takim facetem 10 minut. Tylko cisza i ten uśmieszek nic niewnoszący. Możliwe, że Taylor mu się nie spodobała i biedny nie wiedział jak ma z tego wybrnąć. Tragedia. Taylor z wyglądu niczego sobie, te piegi urocze. Na pewno może się podobać

Chris mi się wydaje najfajniejszym facetem w całym sezonie.

--

Przeglądałyście już zapowiedzi na październik? coś Wam wpadło w oko?
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2023-09-30 o 17:46
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując