Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ropa w dziasle
Wątek: ropa w dziasle
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 10:23   #16
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: ropa w dziasle

jej...nie dalej jak pół roku temu miałam stan zapalny, ropę w dziąśle i wyrywanie zęba przy tym co jest jeszcze bardziej bolesne niż przy zdrowym dziąśle, akurat trafiłam w czas sesji zimowej i innego wyboru jak pójść do dentysty nie miałam na szczęście zakończyło się to tylko wyrwanym zębem nawet bez antybiotyku od razu samo zeszło.

Piszę tylko bo 2 lata temu miałam torbiel na korzeniu 2 i to dopiero były męczarnie z wizytami u chirurga stomatologa, brrr boli mnie jak pomyślę o tym, przez 2 tygodnie chodziłam spuchnięta, jedynym posiłkiem jaki spożywałam to gorący kubek i jogurt i to nie codziennie bo czasem nie byłam w stanie jeść. Skończyło się wizytą we Wrocławiu na oddziale i zabiegu usunięcia torbieli wraz z korzeniem zęba. Dlatego zwlekałam z wizytą w czasie sesji bałam się że to znowu może być to samo a jak przy tym zacznie się grzebać to już nie ma jak przestać. Za pierwszym razem miałam rozwierconego zęba od środka wsadzoną rurkę żeby ta ropa spływała sobie mi do ust...bleh...okropne uczucie.

Tak więc polecam jednak wizytę u stomatologa.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując