Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 07:49   #4842
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Najciemniejszy jaki może być to jasny rudawy taki poziom 8. Spokojnie zauważysz jak włoski zaczną robić się ciemne

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Aaaaa, ok

niecierpię siebie w rudych włosach, także to będzie chwilowa trauma
Jeszcze jedno pytanko, kupiłam wczoraj szampon "Babydream" żeby dobrze włosy oczyścić i umyłam dziś rano nim włosy i dla moich włosów to jest jakaś masakra.
Po nałożeniu szamponu włosy robią mi się tak tępe i szorstkie, że nie mogę go nawet rozsmarować na głowie. Dziś po myciu użyłam odżywki z Alterry, no ale po deko przed farbowaniem nie mogę tego zrobić.
Nie wyobrażam sobie, jak po deko miałabym tym szamponem umyć włosy 3x i potem nakładać na nie farbę mając jeden kołtun na głowie i nie mogąc nawet włożyć w nie grzebienia
Mam jeszcze jeden szampon z tych naturalnych, tj. Joanna naturia z miodem i cytryną i zastanawiam się czy ewentualnie mogłabym użyć tego drugiego?
A może jakiś jeszcze patent mi podpowiesz, co zrobić z włosami po umyciu szamponem oczyszczającym a przed nałożeniem oxy żeby dało się je w ogóle rozczesać?

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Nie wystarczy pokochać,
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce,
I przenieść ją przez całe życie."
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując