Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybielanie zębów- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-27, 09:53   #9
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez Ca69 Pokaż wiadomość
Hej,

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1665716

Paste również zamawiam na all u tego samego Pana u ktorego zamawialam dla siebie żel i dla koleżanki , ten Pan sprzedaję sprzęt stomatologiczny, i wszystkie specyfiki związane ze stomatologią , w tym żele wybielające , środki na nadwrażliwość itd itp ... także są to środki orginalne, legalnego pochodzenia.

Co do wkładek to nie wiem czy mi uwierzysz ale ... płacąc za zabieg 1900 zł
1200 zl to same nakładki na zęby

Fakt faktem takie wkładki robione, są idealnie dopasowane do twoich ząbków
(bo robią je za pomocą odlewu z twoich zębów) i nie czuć ze coś masz w buzi więc spokojnie sobie z nimi spisz ... ale wiedząc ze mozesz miec równiez wkładki z allegro za 50 zl a 1200 zl w kieszeni to troszke boli

Do tych wkladek dopasowanych uzyjesz mniej żelu, do tych z allegro więcej bo one są uniwersalne a wiadome że nie każdy ma taką samą szczene

Jesli "bolą" cię zęby przy piciu zimnych napoi , przy wbiciu zębów w coś zimnego , jedzeniu soczystego twardego jabłka to polecam do wybielania stosowac również ten środek na nadwrażliwość ( równiez dostepny na aukcjach tego Pana) , ponieważ podczas wybielania twoje ząbki stają się wrażliwe i pozniej na przykład wciągając zimne powietrze, bądź nawet przy rozmowie możesz czuć przeszywający ból- własnie nadwrażliwość.. pozniej on mija.

Jakby co to sluze dalej pomocą

Pozdrawiam
Dziękuje Ci bardzo za tak obszerną odpowiedz!

No właśnie też planuje zamówić sobie wkładki "na wymiar" u dentysty. Obiło mi się jednak dziś o uszy, że jest to koszt ok. 150-200 zł a nie ponad tysiaka.. No cóż pewnie zależy to od specjlisty

Nie mam dużej nadwrażliwości zębów, ale ostatnio odsłoniły mi się szyjki 2 zębów i nie wiem czy to będzie problem przy wybielaniu. W najbliższym czasie i tak idę do dentysty na czyszczenie i konsultacje to się zapytam.

Mam jeszcze dwa pytanka:

Czy stosowanie samej pasty daje efekt wybielający czy tylko podtrzymujący? Zamówiłabym ją sobie od razu, bo pewnie zanim załatwie sprawe z dentystą to troche potrwa...

No i zastanawiam się ilu procentowy żel sobie zamówić... chyba ten najsłabszy.. boje się troche o to, że wybielając na własną rękę mogę zniszczyć szkliwo.
Mój poprzedni dentysta baaardzo odradzał mi wszelkie wybielanie. No ale teraz zęby pożółkły mi przez antybiotyki, które brałam ponad rok i raczej tego tak nie zostawie


jeszcze raz dzięki

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2009-02-27 o 09:55
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując