Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 10:00   #3598
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Top z CC, naaaajulubieńszy

Ty, faktycznie Vivku, albo na ezebrze albo na ekobieca, ale nie pamiętam a nie mam tego maila już:/

U mnie to nie tylko problem z długością, ale z szerokością naklejki wielkoformatowe też są zbyt wąskie
Mówisz o tym 0-60, dobrze myślę?
Ja się z nim zupełnie nie polubiłam, wysychał mi tak szybko, że robił dziury w lakierze - takie podłużne rysy :x Kocham w nim tylko nazwę
Dostałam kiedyś od Ali (alazkrainy, pamiętacie? ) na wypróbowanie bezimienny top z tkmaxowego zestawu CC, no coś cudownego Później okazało się, że Pilar ma, ale nie lubi/nie używa, więc też przygarnęłam jeszcze dwie albo i trzy flaszki (). Później próbowałam je kupić gdzieś w necie... nie dało się :/ Nie był to bezbarwny CC Club Clear, 0-60 też nie. W zestawach z tikeja raz był, a raz dodawali Club Clear z tego co widziałam w sklepie. No top-widmo, szkoda że akurat odpowiadał mi w 100%

Ooo dziękuję To już bardzo zawężone pole poszukiwań, więc sobie poradzę

O matko
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora