Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 21:40   #4945
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, Dimiti, heloł
heeeej
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Nie nie w Wawie, ale jak widać poczta od Helu po Zakopane działa tak samo.
Paczkonosz powiedział mi kiedyś, że on mi paczek (paczki, nie truskawkowe polecone) nie będzie po 14 dostarczał, bo mało ma dużo roboty i po 13 on już nie pracuje bo ma dość! Najlepiej gdybym była w domu do 13 to mi dostarczy, ale koniecznie muszę być bo wtedy mu się to opłaca...(ma 5 zł od paczki dodatkowo) aż szkoda komentować.

Jak czytam, że niektórym z Was przynoszą do domu truskawkowe pudełka, to aż nie mogę uwierzyć! Zamawiam na tru od kilku lat i NIGDY, naprawdę nigdy niczego mi nie przynieśli! Jak się rokręce to nie skończę pisać do jutra

Ps. pamiętam o nacre i jego dnie, ale mąż zabrał aparat i będzie dopiero w czwartek, więc wtedy pstryknę

Czy jest na wizażu jakiś "pocztowy" wątek. Myślę, że mógłby być ciekawy
chyba nie ma, ale musisz poszukac faktycznie mogloby byc ciekawie
co do paczek to jeden listonosz mi zostawial awizo, a ten, ktorego mam od prawie roku zawsze mi przynosi do domu paczuszki czasem jak jest ich wiecej to przyjezdza pozniej samochodem, ale jeszcze nigdy nie zostawil mi awiza, chyba, ze nie bylo nikogo w domu, ani babcia nie odebrala, bo tak to do niej dzwoni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora