Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 21:50   #4947
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15747068]Ja Givenchy nie polecam. Przecietne cienie nie warte swojej ceny. Wymienilam je na targowisku. Mialam niebieskie. Pedzelki tradycyjnie dziadowskie. Nie woybrazam sobie nimi makijazu. Jesli chodzi o makijaz lubie gdy wszystko wyglada idealnie stad nie uzywam nigdy dolaczanych pedzli. To nie jest jednak minus bo pedzelki zawsze sa bezuzyteczne. Opakowanie brzydkie. Moim zdaniem chyba najbrzydsze z wysokopolkowych. Kolory cieni zle do siebie dobrane. Pigmentacja mierna. Mam Guerlain, Diora, Lancome'a i YSL (to najwiekszy badziew; czarny cien jest szary; do tego zlazi szybko na bazie). Givenchy nie umywa sie do Guerlain czy Diora. W porownaniu do tych dwoch o wiele gorsza pigmentacja, mniejsze nasycenie, gorsza trwalosc.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Potwierdzam To najgorsze wysokopółkowe cienie jakie miałam a miałam naprawdę sporo. Totalne rozczarowanie. Kolory bez wyrazu ( miałam paletkę zieleni), zlewające się na powiece w jeden siny placek, tekstura kredowa, twarda. Wymianiłam błyskawicznie na targowisku gdyż nie mogłam na nie patrzeć. Nigdy więcej cieni Givenchy
Potwierdzam Też je miałam i też czym prędzej się pozbyłam

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Jak czytam, że niektórym z Was przynoszą do domu truskawkowe pudełka, to aż nie mogę uwierzyć! Zamawiam na tru od kilku lat i NIGDY, naprawdę nigdy niczego mi nie przynieśli! Jak się rokręce to nie skończę pisać do jutra
Kurczę, widać do listonoszy też trzeba mieć szczęście Mój jest kochany, zawsze przywozi mi samochodem paczuszki, a jak jest ich dużo to nawet do domu pomaga wnieść i do tego zawsze wesoły i żartobliwy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora