Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-21, 09:39   #4240
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
trele czasem sami sie zgłaszają ale jak mnie cos interesuje to sama pisze
Dzięki za odp.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
yy nic nie ma tu topa ani nic.
Niektóre lakiery same z siebie się tak błyszczą, ale jeszcze zalezy w którą stronę się robi zdjęcie
)
No świecą się za przeproszeniem jak psu jajca ..
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Olejowanie ok, odzywki też. Płukanka LUB odżywka b/s? Eeee, zrób płukankę i na to jeszcze odżywka b/s (no chyba, że to lniana, wtedy niekoniecznie) czesanie w złym momencie...grzebienia używasz TYLKO wtedy, gdy na włosach masz odzywkę d/s, potem już nie majstrujemy no i po wyschnięciu SZCZOTKA nie chcę wiedzieć jak bym wyglądała wtedy ;P król lew brakuje tu stylizatora, żelu jakiegoś, ukręć lniany. Ewentualnie po płukance lnianej i ugniataniu włosów, zostaw je, niech schną - nie dotykaj ich! Po wyschnięciu będą takie śmieszne strąki sztywne. Bierzesz jakiś śliski materiał i odgniatasz te strąki (ściskasz po prostu, w pięść i puszczasz). Ewentualnie bez szmatki, ale może być więcej puchu.
Aaaa, czym osuszasz włosy? Jeśli jest to zwykły ręcznik to proszę tego nie robić ja mam pieluchę do tego celu
Że tak sprowokuje do OT..
Ja też poproszę poradę Mam blond włoski i nie stosuje szamponów z silikonami ale jak przyjdzie lato, to będę miała siano więc zastanawiałam się nad linią artego na lato z filtrami.. Czy moje loczki mnie za to znienawidzą ? ..
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja tak ostatnio myślę o włosach...

No ale zauroczyć się do tego stopnia kolegą ze studiów? To niepoważne jest
Moje na szczęście rosną jak szalone.. Ale paznokcie? Tragedia.

Ja też się zadłużyłam w koledze, wydaje mi się, że po jakimś czasie bycia w związku jest taki moment, ale to podobno przechodzi..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora