Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 11:02   #3751
anastazjawu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gorące południe;)
Wiadomości: 66
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nic nie widzę,nic nie widzęŻałuję,że Cię zapytałam
Hola i co robimy?
Możemy udawać, że nic nie napisałam Wiadomo, nie jest to taniutki produkt, ale mnie starczył na 3 miesiące. A do tego mam lekkiego świra na punkcie włosów(uzasadnionego, bo czasem mocno wypadają), a to mi posłużyło to polecam. I znowu nachwaliłam zamiast siedzieć cicho

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tyle, że w sumie to mnie drogeryjne naturalne też nigdy nie zachwycały w 100%, komfortowo czuję się jedynie po aptecznych. Choć i tak dla mnie lepszy crystal od garniera. jeszcze hauschkę różaną spróbuję. jak się nie sprawdzi to już nie wiem...
Ja też mocniejszych potrzebuję - używam blokera ziaji 2 razy w tygodniu. A na codzień najzwyklejszy najtańczy dezodorant, chociaż może ten zastąpię czymś eko.


Co do dyskusji co się opłaca kręcić samemu, a co kupić to powiem tak: kilka lat temu zachłysnęłam się mazidłami, poźniej BU (ale na nich szybko się obraziłam). Jak sobie przypomnę ile rzeczy wyrzucałam, bo nie zużywałam przed terminem. Jak nie chciało mi się latać do lodówki po krem, tonik, ile mi to wszystko zajmowało miejsca w lodówce, szafce. I jak bardzo bałam się o sterylność tej całej zabawy, to głowa już mnie boli. I uważam też, że jakoś składnika ma wpływ. Wolę kupić gotowca.

A teraz mam pytanie do Korah, i innych dziewczyn, które używają AO. Mam dość przetłuszczającą się skórę, ale bardzo wrażliwą (łatwo się czerwieni). Planuję zamówić mini zestawy - na pewno do skóry wrażliwej. I myślę nad tym do tłustej - nadaje się on do wrażliwej skóry?
anastazjawu jest offline Zgłoś do moderatora