Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 11:41   #3759
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn używających miceli, który wg Was lepszy: Argile Provence, czy P&R? Główny pomiar to nawilżenie i nie pozostawienie lepkości.

I druga rzecz - glinka biała z lotosem Logony. Do czego używacie i czy naprawdę fajnie działa? Brać?
Argile Provence cudownie oczyszcza, cudownie nawilża, ale jednak się lepi, przynajmniej na mnie. P&R nie miałam.

Białą z lotosem brać, nie pytać Świetna do mycia twarzy, do maseczek do twarzy i np biustu i jako dodatek pół na pół z szamponem do mycia włosów.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Wiesz w sumie to nic szczególnego nie używam do mycia.
Bardzo mi odpowiada żel o którym już pisałam w pierwszym poście IOEco (nie pamiętam teraz dokładnej nazwy), już wiem, że kupie ponownie, w ogóle nie wysusza, a w połączeniu z gąbką świetnie oczyszcza.
Miałam tez tą emulsje do mycia z Alterry też byłam zadowolona, ale mało wydajna.

No i raz w tygodniu peeling z korundu, ale z nim to trzeba delikatnie bo niby taki drobny ale potrafi ostro zedrzeć. Mam skłonność do naczynek, a i tak nie mogę się mu oprzeć-skóra po nim niesamowicie gładka.

Jeszcze pytanko o balsam Alterra.
Mam ten z trawą cytrynową, za taką ceną, takie nawilżanie-jest świetny.
Mam ochotę wypróbować ten o zapachu pomarańcza wanilia, ma ktoś porównanie? Z trawą cytrynową jest gęsty i na opakowaniu napisane, że to emulsja.Natomiast na tym drugim- mleczko. I tak się zastanawiam czy będzie duża różnica w działaniu...
Dziękuję, zerknę na ten żel, co do Alterry to mnie się wydaje, że one wszystkie są gęste, ale pewności nie mam. Warto dyskretnie sprawdzić w sklepie Ja mam ten z brzoskwinią i liczi i nie lubimy się, niestety. Podrażnia mnie i zapach mi nie odpowiada.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora