Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 18:14   #3768
anastazjawu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gorące południe;)
Wiadomości: 66
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Lepiej nie kupować zestawu, bo nie wszystko jest dobre. Kremy się niestety rolują. Polecam kupić myjadło i tonik Vegecol oraz myjadło i tonik do normalnej cery. Z maseczek polecam tą regulującą z serii do tłustej cery, dobra jest też ta kojąca do mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania. Jeśli sie czerwienisz, może to być wina alkoholu w składzie, dlatego lepiej zrezygnować z serii zawierających go na początku składów. W tym przypadku seria Vegecol będzie najodpowiedniejsza, chyba, że alkohol Ci jednak nie szkodzi Do tych myjadeł gorąco polecam gąbeczki celulozowe Calypso (rossmann) 2 szt. w opakowaniu. Świetnie wspomagają głębsze oczyszczanie tłustej cery, są delikatne i zbierają nadmiar kosmetyków z wnętrza porów.
Myjadło to: http://www.aubreyorganics.com.pl/mle...8-ml-p990.html ? Oczyszcza, np. z podkładu i daje się zmyć wodą? Gąbki mam, może nawet dzięki Tobie, bo gdzieś na wizażu o nich wyczytałam.
Skoro nie ma sensu zamawiać zestawów mini, to wezmę chyba ze strony polskiej, a nie z iherb.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Anastazja - mnie produkty do twarzy ao podrażniają, nie mam wrazliwej cery, po prostu cos mi w nich nie pasuje, podejrzewam, że to te ekstrakty z ziół.......więc ostroznie.
Jest ryzyko jest zabawa Jakby co otwarta jestem na propozycje innych mleczko-żeli. I toników. We względnie nie rujnującej cenie.
Mam jakieś 3 tygodnie na zakup, pozniej nie będę miała czym twarzy umyć.
Oj, sama ze sobą nie wytrzymuję jak mam podjąć jakąś decyzję.
anastazjawu jest offline Zgłoś do moderatora