Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-25, 19:42   #79
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja długo się wahałam przy wyborze , nie miałam nic i nigdy tego sama nie robiłam , nawet u kosmetyczki tylko raz. Przeczytałam kilka wątków wizażanek i w końcu zdecydowałam ......we wtorek zamówiłam zestaw hybrydowy CZ z lampą cyfrową , na razie 3 lakiery , ogólnie mam słabe, miękkie i rozdwajające paznokcie. W środę expresowo dostałam przesyłkę , wszystko się zgadzało. Wczoraj zrobiłam paznokcie u rąk i nóg ,efekt zadowalający , od razu wskoczyłam w gumowce i wykopałam dwa rzędy marchwi, potem umyłam dwie głowy (sobie i córce) - nic nie drgnęło , dzisiaj wysprzątałam auto od A do Z, potem prace remontowe w szkolnej klasie córki (wszystko bez rękawiczek)- dalej bez zmian,cieszę się , ale to dopiero dwa dni , jestem ciekawa jak długo wytrzymają na moich paznokciach

Proszę o podpowiedź , potrzebuje koloru bordowego , takiego ciepłego , ma może któraś z Was -jaki jest jego nr?, chodzi mi o firmę CZ lub Estetiq
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora