Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XVIII)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 21:35   #3582
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XVIII)

Cytat:
Napisane przez Sauvignon Pokaż wiadomość
Miałam niedawno do czynienia z Parfum Sacre - testowałam nawet globalnie, ale nie wyrobiłam sobie zdania . Nie wzbudził we mnie zachwytu jak wśród użytkowników basenotes, ale też nie odrzucił ciężkością czy zbyt staroświecką nutą. Potestuję jeszcze i postaram się napisać coś konkretniejszego, bo zdaję sobie sprawę, że na razie nie napisałam nic. Na moje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że długo wyrabiam sobie zdanie na temat zapachów, a Carony chyba w ogóle są trudne - jeśli mogę generalizować na podstawie jedynego poza PS zapachu Carona jaki znam - Narcisse Noir (jestem zafascynowana NN i hołubię próbkę, ale mam wahania żeby w nim wyjść do ludzi).
Bardzo dziekuje za odpowiedź.Oczywiscie, gdy wyrobisz sobie juz zdanie na temat zapachów, NAPISZ.Kazdy ma swój system oceny, ja tez po kilka razy podchodze , jesli mnie zdecydowanie nie odrzuci. Cos mnie do tych zaapchów Carona ciągnie, nie potrafię tego nazwać .A teraz dałas mi do myslenia nad wspomnianym Narcisse Noir. SAMA NAZWA INTRYGUJE
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora