Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-13, 17:55   #1743
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Znalazłam jeszcze coś takiego na sportowym forum syskusyjnym (sfd.pl) :"Fissan to g****,mi pomogl zel Hirudoid,ktory wcale nie jest stworzony do rozstepow,a jednak dziala wspaniale,dobrym preparatem jest tez Contractubex,ale mi najlepiej jednak pomogl Hirudoid,ktory stworzony jest do zylakow,krwiakow itp,a swietnie wybiela rozstepy (przynajmniej mi). "
Ja mam naprawdę fatalny brzuch po ciąży, głębokie bruzdy, jednak mam nadzieję, że może coś da si.ę polepszyć... Szukam w necie choć pojedynczych postów , gdzie ktoś pisze o pozytywnych efektach jakiegoś kremu itp...


"

Johnw57 jesteś moją nadzieją... Proszę powiedz czy Twoje rozstępy były jeszcze czerwone, czy już wchodziły w fazę bielenia (tzn. były cięższe do usunięcia). Bo ja karmiłam synka 10 miesięcy i nic nie używałam bo się bałam w okresie karmienia a ten krem nie miał na wizażu super recenzji więc go nawet nie brałam pod uwagę, więc mioje rozstępy już 'pierwszej młodości ' nie są . Teraz zabieram się za nie i chce zrobić wszystko co będę tylko mogła bo wyglądam fatalnie ...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:43 Powód: Post pod postem!
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując