Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobic zeby to on sie bardziej starał?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-21, 05:57   #5
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Co zrobic zeby to on sie bardziej starał?

ja kiedys miałam podobna sytuację, ale nie do końca, z tym żenie wiem ile wcześniej byliscie ze sobą
u mnie było tak że ja spotkałam się z pewnym chłopakiem, dośc dziwna znajomość, on starszy odemnie o 8 lat, świeżo po zerwaniu długoletniego związku i zazdrosna moja koleżanka której on sie podobał, kiedy ja wychodziłam to zazwyczaj z nią, a gdy jego spotykaliśmy i on chciał mnie gdzieś porwac ona zaczynała fochy stroić i zaczynały się sprzeczki, więc on miał juz w końcu dość.
pózniej ona mu wysyłała sms i się do niego dowalała, dała też jego numer innej dziewczynie, zawsze on pozostał w mojej pamieci, miło było powspominać, i może w mojej głowie powstał troche wyidealizowany obraz, bo to co niedostępne to najlepiej smakuje, a jak po prawie 2 latach znów zdobył mój numer gg, i tak się zaczęło od nowa, było kompletne rozczarowanie albo on się zmienił, albo ja naprawdę troche inaczej na niego patrzyłam wtedy, może wtedy nie widziałam jego wad, nasze charaktery to były kompletne wybuchowe przeciwieństwa, tak się pokłóciliśmy na koniec, że szkoda gadać.
Poźniej on że w sumie sie pomylił, że niepotrzebnie na mnie tak najechał, ale to wynikało troche z różnicy wieku, jemu się wydawało że jeśli jestem młoda to i może głupia i naiwna, bo on ma więcej lat a ja małolata. Tylko jakoś on tych doświadczeń w dłuższym swoim zyciu miał mniej niz ja

Jesli byliście krótko ze sobą to może poprostu niektórych rzeczy nie zauważyłaś, ale przez czas kiedy byliście osobno troche wyidealizowałaś jego postać i teraz dopiero zauważasz jaki on jest

A jesli byliście długo i on nie bardzo się stara bo myśli żeskoro jesteś z nim to i po co, to pokaż mu że świat to tylko nie on, żeby poczuł że musi o Ciebie walczyc żebyś była z nim, niech będzie troche zazdrosny
Ty znasz go najbardziej poobserwuj go, kiedy jest o Ciebie zazdrosny
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując