Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-27, 10:17   #1875
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Gratuluję , aż taka zalatana jesteś? dawno Ciebie tutaj nie widziałam. Nie wiem co się dzieje wszyscy teraz się zaręczają i wychodzą za mąż!? Jakaś nowa moda?;D. Rozumiem Ciebie bo masz swoje lata ale taka co ma 20 lat czy 21 tak jak ja??.

Ja czekam aż mi się spierze kolor i myślę co robić dalej. Na spłukanym jasnym brązie dałam ciemny blond i wyszedł ładny brąz
Hej kochana Właśnie też się zastanawiałam ostatnio gdzie Ty się podziewasz? Jak szukanie pracy?
Brąz Pięknie, Tobie bardzo dobrze w tym kolorze. Mi tak jak pisałam wyszedł czarno, ale nie aż tak jak 300.
Zostało mi 10 dni do ślubu!!! (I Twoich urodzin ) Jeszcze mi brakuje paru rzeczy, ale jakoś to ogarniam
A co do Rossmana do jutra jest promocja 40% na całą kolorówkę - trochę zaszalałam, ale warto

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Mi też nie wyszło, kompletnie... Spodziewałam się rudości, no ale trudno. Pomalowałam kiedyś moje ciemny blond włosy właśnie jednym z castingów z 4 na przodzie i po 2 tygodniach wypłukała się właśnie na rudo i taka została...
A to zależy od drugiej i trzeciej cyfry. Jaki refleks, połysk itp. Czwarty poziom to tylko info, że kolor jest z palety brąz.

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
tak, chyba tak, chociaz w roznym swietle inaczej wyglada moze sie kiedys skusze na 412
412 piękna jest na opakowaniu, ale ja mam naturalnie średni brąz i za dużo barwnika jest dla mnie w farbach z poziomu 4 i 3 jak widać. Może następnym razem w 500 gdzieś będę celować, albo inny odcień z poziomu 4. Natomiast 400 powinna być kolorem naturalnym, a na opakowaniu trochę mahoniowy mi się wydaje. Taki był?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując