Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-18, 07:55   #5070
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=dark01;40867954][QUOTE=motylemJestemm;4086 7770]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Dzieki DARKO1 bede probowac wiesz moja skora jest tlusta + duze pory,jak skorka pomaranczy+ wygry czarne w tych duzych porach +zaczerwienienie odcien pomidorowy szczegolnie okolice nosa,policzki,czolo+broda ,pryszcze juz nie wychodza raz na jakis czas jakas bulwa przed okresem i podejrzewala u siebie albo LZS albo tradzik rozowawy...-ale moja skora nie ma pryszczy jakis duzych grudek,ani nie luszczy sie .. wiec juz nie wiem co jej dolega ,a potarfi zaczerwienic sie nawet po przemyciu ja woda z kranu,jak wetre w nia krem delikatny nawet taki dla naczynkowcow to cala robi sie czerwona -odcien pomidorowy ,nie wiem co jej dolega dlaczego?? czasmai jak sie obudze ranem to tez potrafi byc zaczerwieniona szczegolnie czubek nosa+srodek czola+ policzki


na liscie zakupow mam :
-zel ze sluzu slimaka
-krem fitomed tradycyjny

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------


....
wiesz co,może byc i to i to...poprostu stadium rózowatego może byc dopiero początkowe.....najlepiej jakbys sie wybrała do dermatologa....szkoda próbwac na własną rękę skoro nic nie pomaga..
>>>
zamiast żelu kupiłabym jednak ampułke,wydaje się delikatniejsza dla skóry niż żel...no i najlepiej na ebayu/połowa ceny sklepowej-allegrowej.
To mozna miec TRADZIK ROZOWAWY i w tym sammy czasie LOJOTOKOWE ZAPALENIE SKORY ???
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora