Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-11, 17:24   #974
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Postanowiłam spróbować kwasów, jednak nie wiem który byłby dla mnie najlepszy.. Pół roku temu zmagałam się z trądzikiem, przeszłam kurację i na szczęście już nie mam z nim problemu. Jednak zostały mi po nim blizny, którą są umieszczone równo z powierzchnią skóry - nie mam żadnych zagłębień ani wypukłości. Do tego mam problem z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Jeszcze jednym problemem są zaczerwienienia. Nie wiem czy to są naczynka? Zawsze jak się zdenerwuję, albo wykonam najmniejszy wysiłek fizyczny mam całą czerwoną twarz i oprócz tego wieczne zaczerwienienie pod oczami. Ogólnie moja cera nie wygląda za dobrze. Chciałabym żeby była gładziutka i jednolita
No i nie mam pojęcia jaki kwas mógłby tutaj pomóc? Dodam, że mimo tego trądziku, który miałam nie mam tłustej cery ani żadnych problemów ze strefą T, moja cera jest raczej skłonna do przesuszeń.
Z góry dziękuję za pomoc I przepraszam jeśli jest jakiś wątek z informacjami na temat różnic w kwasach ale nic takiego znaleźć nie mogłam
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując