Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-25, 18:52   #1103
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Ktory rozjasniacz drogeryjny (Loreal ,Schwartzkopf,Garnier,Syo ss)

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Ktory rozjasniacz drogeryjny wybrac ktory nada sie na rozjasnienie -zrobienie refleksow na wlosach ,planuje za pomoca szczoteczki do zebow
Tylko ktory rozjasniacz bedziesz najlepszy?
Wolalabym zeby te refleksy byly w odcieniu chlodnym jakby platyna ,zastanawiam sie ,moze ta farba LOREAL PREFERENCE w odcieniu -STOCKHOLM ?- jest to bardzoo jasna platyna,moze nia uda sie zrobic na wlosach ciemny -sredni braz, refleksy ,co sadziecie?
Jak nie ona , to ktora polecicie? ale zeby tez nie wyszly takie zolte kurczaczkowe,rude
Nie chodze juz do fryzjera,tyle razy byla i zasze zle,nieladnie mi zrobily,nigdy nie bylam zadowolna..i tyle pienizkow wydalam..
Zależy jaki masz kolor włosów i jak się rozjaśniają. Większości osób rozjaśniają się na ciepły kolor, akurat takie odcienie jak stockholm są trudne do uzyskania, samym rozjaśniaczem raczej nie wyjdzie ci - to jest jasny popielaty blond raczej, nie platyna.

Raczej by się nadawała farba, ale też pytanie - jak ci łapie? Bo mi np. zawsze wychodzi mega ciepły i dopiero po wielu błędach nauczyłam się jaki rodzaj farby wychodzi u mnie chłodny (blondy superrozjaśniajace na wodzie 12%). Tylko, że w takim przypadku to niestety, pasemka, balejaż itp. trzeba robić ostrożnie, bo włosy na granicy wychodzą żółte. Trzeba albo oddzielać folią, albo zafarbować całe włosy, tylko część na jaśniejszy, część na ciemniejszy. Można też rozjaśnić pasma a potem całość stonować np. płukanką.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując