Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 20:21   #1584
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mnie nieraz na taką opuchliznę pomagało wapno, ale nie wiem czy w takim przypadku coś zdziała?

Zaskórniki to i moja zmora, ale na mnie żadne kosmetyki nie działają. Ratuję się mikrodermabrazją albo peelingiem kawitacyjnym u kosmetyczki i dzięki temu twarz wygląda nieźle. Teraz szukam jakiegoś fajnego serum przeciwzmarszczkowego, bo ślimak już mi się znudził.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mi na różnego rodzaju uczulenia też pomaga wapno więc można spróbować Polecam też chłodne okłady z naparu z korzenia żywokostu i żel szałwiowy z Ziaji- jedyna obok blokera rzecz z Ziaji która mnie nie uczula i dosyć fajnie działa na takie skłonne do podrażnień podpuchnięte po nocy oczy
Dziękuję Wam bardzo ^^ Kupię sobie jutro wapno w takim razie. Dziś kupiłam już ziele świetlika, będę robić z niego okłady - jeśli nie pomoże, to spróbuję żywokostu i żelu szałwiowego

Na zaskórniki pomaga mi acne derm ale przez czas detoksu nie używałam również i niego, więc wróciły - poza tym nie używałam peelingów >< i maseczek z glinki, a to mi bardzo pomaga w oczyszczaniu porów. Muszę to nadrobić teraz.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując