Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować?????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 14:35   #28
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????

Witam ja swoją cere(mieszaną, z zaskórnikami) traktuje tak: do mycia twarzy mydło "masło kakaowe" firmy ziaja-moim zdaniem nawilża. Staram się nie wyciskać jak mi coś wyskoczy, tylko przemywam samego pryszcza spirytusem salicylowym, po czym nakładam krem nivea-ten najzwyklejszy. I ot cała moja pielęgnacja, przed wyjściem nie smaruje tawrzy kremem bo mi się świeci. Twarz myje zimną wodą, ciepła też robi swoje(wysusza) i pozostawiam do wyschnięcia. A na wagry(bo też mam) stosuje raz na jakiś czas, tonik z ciepłej wody i cytryny, po czym oczywiście smaruje kremem, bo to troszke szczypieOdradzam wszelkiego rodzaju żele, nieważne jakiej firmy-wysuszają. Nawilżające i takie antyalergiczne jest też szare mydło, polecam Z własnego doświadczenia wiem, że dieta też moze mieć coś do tego, jak zjem chipsy, słodycze, czy jakąś kiełbasę to mam pewność, że wyskoczy mi masę syfków, polecam oczyścić troche organizm.
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując