Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-06, 16:28   #30
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Witajcie. Odnawiam temat. Mam pytanie. We wtorek biore zawsze ostatnia tabletke antykoncepcyjna, ostatnio wyjechalam na urlop i akurat w tym czasie przypadal mi okres wiec nie robilam przerwy tylko kontynuowalam nastepny blister. No i dziwnie sie zdarzylo,ze teraz ostatnia tabletke mialam w poniedzialek..nie jestem pewna czy nie wzielam ostatniej tabletki we wtorek, ale na 80% nie wzielam, bym troche pamietala.. No i w tym czasie kochalam sie z moim partnerem. No i pech chcial, ze jestem przy pierwszym tygodniu stosowania tabletek i zapomnialam wczoraj wziac tabletki,minelo 24h,wzielam 2 naraz, ale wczoraj sie kochalam. Wiem,ze jestem nieodpowiedzialna, ale chce dowiedziec sie czy moge byc w ciazy? jakie sa na to szanse? czy tak szybko mozna zajsc w ciaze biorac tabletki antykoncepcyjne? Prosze o porady, moze ktos byl w podobnej sytuacji? Z gory dziekuje za odpowiedzi
Ps-Dodam,ze jak nie wzielam tej ostatniej tabletki (przynajmniej tak mi sie wydaje, to dostalam plamienie, co prawda pozno, ale bardzo slabe, jak nigdy)
Coś często zapominasz tabletek

Ja na samym początku brania anty ustawiłam przypomnienia w telefonie. Teraz już pamiętam zawsze, bo zmieniłam porę dnia ale i tak dla pewności mam ustawione w kalendarzu.
Później nawet gdy odwiedzam gin nie mam problemu ze znalezieniem np. terminu ostatniej miesiączki czy plamienia.

Swoją drogą jeśli ktoś bierze REGULARNIE tabletki i zdarzy się zapomnieć raz, minie te 12h to nie wiem czy możliwe jest tak szybkie odblokowanie cyklu i "natrafienie" na dni płodne lub jajeczkowanie - trzeba mieć albo wielkiego pecha albo często zapominać tych tabletek.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując