Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone policzki- wielki problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-08, 19:23   #66
CZERWONE POLIKI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 43
Send a message via Skype™ to CZERWONE POLIKI
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hej wszytki ja również mam ten sam problem co wy a mianowicie czerwone suche chropowate piekące poliki!!!jestem w sumie mówiąc załamana tym ponieważ nie wie jak z ty walczyć jak bylam malym dzieckiem na zdjeciach dzis widze ze tez mialam rozowate poliki.do 17 roku zycia nie pielegnowalam jakos specjalnie swojej cery nie zauwazala tego problemu nie walczyla z tym nie interesowalo mnie to jakos specjalnie.od 3 lat walcze walka jet trudna i wydaje i sie ze bez wyiscie!!!niestety bylam chyba u 6 deratologow jedni mowili ze to azs-atopowe zapalenie skory inni ze poszezone naczynka oraz tradzik rozowaty ale mi juz sie wydaje ze to nie jest nic z tych rzeczy ze to poprostu taka wada genetyczna u mnie mam to ja moja siostra i brat starsza siostra ma w najwiekszym nasileniu potem jestem ja i brat bart ma najmniej,uzywalam na tradzik rozowaty rubil,metronizadol masc,metrorubil stwierdzila ze to tylko pogorszylo moj stan skory byla ona bardzie czerwona i pieczaca a rubialina!!!!!!!niby krem an naczynka i tradzik rozwoaty krem nawillzajacy ja po nim czula sie tragicznie cera byla bardziej jeszce rodrazniona.dzis rowniez przyponialo mi sie ze kiedys w wieku 14 lat bylam leczona na nietolerancje laktozy i mailam zalecenie diety bez mleka pelnego.dzis tez wyczytala na forum ze niektore dzieci wlasnie maja czerwone i chropowate poliki ale nie tylko poliki. Ja rowniez zauwazyla ze moja cera gdzie niegdzie jest chropowata tak jak na twarzy ale nie jest juz tak czaerona jak na polikach te chropowate czesci to ramiona plecy lydy z tylnej strony.ale nie sadze tez zeby to bylo tylko to powodem bo ja nie tylko po wypiciu mleka czy zjedzeniu jajka jestem czerwona a mianowicei moj rumien wystepuje bardziej nasilony rowniez gdy sie zawstydze zdenerwuje wypije lub zjem cos goracego jestem w goracych miejscach np chipermarkety abo radykalna zmian otoczenia z zimnego na cieple.zle sie rowniez czuje stosujac kosmetyki nawilzajace lepiej toleruje moja skora kosetyki natuszczajace.prosze was o pisanie co wam pomaga a co wam szkodzi.dolancza zdjecia polikow.czy mace tak samo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orazki 032.jpg (56,5 KB, 319 załadowań)
CZERWONE POLIKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując