Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Buff'd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-20, 13:43   #301
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aniu, spadłaś mi z nieba. Planuję zakup kilku cieni mineralnych i zastanawiam się jaką firmę wybrać. Ponieważ Buff'd zaskakuje nas szybką wysyłką i znakomitym podejściem do klienta pomyślałam o ich cieniach. Ktoś wspomniał że są słabe, co o nich myślisz?
Aga nie warto kupować cieni Buff'd. Co prawda dopiero dzisiaj dostałam przesyłkę, ale oczywiście nie omieszkałam spróbować. Już po dwóch godzinach zamiast fajnego cieniowania ma jednolitą, wyblakłą szaroburą paćkę Wyglądam jak by mi ktoś podbił oko. Aha, nie używałam bazy, ale nie mam tłustych powiek. Nie mam wielkiego doświadczenia z cieniami mineralnymi, bo próbowałam tylko Meow, ale one nigdy nie sprawiły mi takiej niespodzianki, a też nie używam pod nie bazy. Umalowałam się zarówno pigmentami jak i cieniami, a dokładnie cieniem shale, cieniem do brwi brunette i pigmentami grape oraz blueberry. Może na bazie będzie inaczej, ale na razie to mała katastrofa Są też słabiutko napigmentowane, delikatne.

Natomiast po tych kilku godzinach z podkładu jestem zadowolona. Więcej oczywiście będzie po dokładnych testach.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując