Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile Brzuszków dziennie i czy są groźne??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-24, 07:52   #1
jariii16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Question

Ile Brzuszków dziennie i czy są groźne??


Witam... Wiem, że wątek już był, ale mam takie prywatne pytanie i chciałbym otrzymać odpowiedź.. Rok temu zaczełem robić brzuszki... w prosty sposób.. nogi pod kanape wyprostowane i skłony.. robiłem tak 3x dziennie po 60... po 3 tygodniach postanowiłem robić 100 brzuszków 3x dziennie.... w Kwietniu miałem lenia i przestałem.... Kolega powiedział mi, że nogi powinny być ugięte przy skłonach... więc tak tez robiłem- z wielkim wysiłkiemale tylko po 100 dziennie az do wakacji... po wakacjach znowu robilem 100 dziennie...
aż do grudnia... i od stycznia zaczołem znowu robic 3x po 100- w pierwszym tyg mialem bardzo duze zakwasy... w 2 znikły.. ale od tygodnia nie robię już 3x po 100.... tylko 3x po 200... rano,po szkole i przed snem... przy 125 brzuszku zaczyna mi strzelac za każdym razem w kręgosłupie... Robie długo już brzuszki, a efekty są nikłe... jedynie przy sklonie moge poczu c mięsnie pod warstwa(sadełka) Czy powinienem dać odpoczywać w weekend brzuszkowi?? bo ćwiczę go dzień w dzień...

Edytowane przez jariii16
Czas edycji: 2009-01-24 o 07:53
jariii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując