Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego zawsze się zakochują ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-17, 22:24   #18
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Dlaczego zawsze się zakochują ?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Moim zdaniem prawdziwa przyjaźń istnieje, bardzo, bardzo rzadko.
jeśli jednak istnieje przyjaźń między tymi samymi płciami, dlaczego nie może istnieć między kobietą a mężczyzną?
Moim zdaniem prawdziwa przyjaźń jest bezpłciowa.
Moja znajomość z jednym chłopakiem mogłabym podac za przykład. Nie wiem czy mogłabym o nim powiedzieć przyjaciel, ale na pewno jest osobą, której mogłabym wszystko powiedzieć.
Kompletnie mnie nie pociąga, tak jak ja jego. Nie wyobrażam sobie żadnej sytuacji w łóżku z nim. Nawet nie wiem jak mogłabym go pocałować....
Przecież nie każda znajomość z płcią przeciwną powinna kończyć się w łóżku.
Hm po części się zgadzam. Przyjaźń to w dzisiejszych czasach bardzo rzadko spotykana więź łącząca ludzi. Wielu nadużywa tego znaczenia. I chyba trzeba tutaj rozpatrzeć kwestię doboru osób, a nie płci.
Miałam kilka przypadków, kiedy moj przyjaciel się we mnie zakochywał. Niestety wtedy już ta przyjaźń się kończyła... Bo i jemu było ciężko się spotykać ze mną (mając w świadomości to, iż tak naprawdę więcej nas nic nie połączy), i mi z nim (bo nie wiedziałam, jak mam się w stosunku do niego zachować). Ale mam jednego bardzo dobrego kumpla, z którym łączy mnie czysto koleżeńska więź. Oboje jesteśmy dla siebie aseksualni i podobnie jak pisała SamaraMorganx o swojej sytuacji, nie wyobrażam sobie z nim żadnej bliższej sytuacji.
To jest możliwe, ale należy pamiętać, że im bardziej się zwierzamy, ufamy itd. tym większa zaczyna nas łączyć więź, a co za tym idzie stajemy się sobie bliźsi

Do autorki wątku- może trafiasz na nieodpowiednie osoby, albo po prostu jesteś tak wspaniałą dziewczyną, że żaden facet nie jest w stanie Ci się oprzeć? albo może dajesz im nieświadomie jakieś sygnały? Życzę szczęścia, żeby następny przyjaciel został tylko przyjacielem!
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując