Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dobrać odpowiedni podkład?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 18:23   #2
karolina09
Rozeznanie
 
Avatar karolina09
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 584
Dot.: problem z dobraniem podkładu

Cytat:
Napisane przez Luiza15 Pokaż wiadomość
Niedawno nawet kupiłam już podkład z tej wyższej półki Max Factor Lasting Performance w nadziei, że coś się zmieni, ale wcale mnie nie zachwycił, dziwnie u mnie wyglądał (...)
Widzę, że mamy ten sam problem. Też zakupiłam ostatnio MF LP i jestem strasznie zawiedziona, tym bardziej, że wybrałam najaśniejszy odcień, a i tak niczym nie różni się od tych za 15 zł ze względu na ten specyficzny pomarańczowy kolorek (dlatego uważam, że wybór dobrego podkładu to nie kwestia ceny ). Testowałam już wszystko począwszy od najtańczych do tych z nieco wyższej półki (pomijając Diora i inne marki, na które mnie nie stać niestety) i istnieją dwa, których barwa i cena mnie satysfakcjonowały - (chyba) stare wydanie Under Twenty, nieosiągalne od jakiegoś roku, nowa wersja = ostra pomarańcz , i Floslek zakupiony całkiem przypadkowo. Możesz spróbować drugiego z wymienionych, ciągle dostępnego, tym bardziej, że cena jest niska.

Poza tym dołączam się do prośby i też będę wdzięczna, jeśli mogłybyście polecić jakieś "idealne" podkłady.
__________________
moje inspiracje

last.fm

Edytowane przez karolina09
Czas edycji: 2009-06-17 o 18:25
karolina09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując